Fani w Ostrawie byli zadowoleni z piłkarzy. Po meczu, Droppu błysnął

Z Azerbejdżanem 0-0 nie zadowolili się ani fani. Czescy piłkarze mogą przynajmniej ogarnąć, jak napłynęła publiczność Ostrawska. Po meczu bez celu strzelił gwizdek, ale szybko pokonał przeprosiny kociołka Baník za bramką. „Jestem w Republice Czeskiej nie doświadczył” docenione przychylność fanów obrońca Theodor Gebre Selassie.

W trudnych deszczowy wieczór odwiedził na Stadionie Miejskim w Ostrava-Vítkovice sumie fanów 12,148, zdolność nowoczesnych ilościach znieść 15,275 widzów. To była bardzo dobra wizyta. Ponadto – widzowie w Ostrawie przedstawiciele byli w stanie stworzyć piękne tło

„Atmosfera była świetna, ludzie rzucili się do nas i chciał zobaczyć nam wygrać..Dla całego zespołu chciałbym im podziękować za to, że przyjechali w takiej liczbie nawet w takiej pogodzie, która nie była całkiem sprzyjająca dino meble dziecięce i nas cieszyli – powiedział Tomáš Vaclík. to był wspaniały dzień zabawy na boisko. Zima, deszcz, bramka, rozczarowanie z powodu meczu, który z powodu rozwoju w kwalifikującej się grupie wygrał, a niezadowolenie dało morze powodów. Jednak w Ostrawie podziękował po meczu.

„To było fantastyczne. Szkoda, że ​​nie możemy wygrać publiczności na końcu. Muszę powiedzieć, że jeszcze tego nie widziałem w Czechach „, powiedział Theodor Gebre Selassie, obrońca gry. „Fani cieszyli mnie.Podejrzewaliśmy, i wiedział, że jest dobra atmosfera, jak zawsze, tym bardziej żałuję, że nie jesteśmy zadowoleni z odrobiną jeden punktacji „, był smutny do domu trener Karel Jarolím.

Zawarcie meczu, mimo trwałe Zachęcanie było zakłopotane, a większość stadionu gwizdało. „Chcieli zobaczyć nam wygrać i wygraliśmy”, zrozumieliśmy Vaclík fanów niezadowolonych. Negatywna atmosfera wkrótce jednak przeszła przez główny bojler za cel.Nie, publiczność oklaskiwała graczy, to od razu wspiął się przez barierę i udał się do lekkoatletyki śledzić im dziękuję.

Oklaski i wycofanie z kibiców po meczu i cieszył Lukáš Droppa, kto jest najlepszy Banik grał trzy sezony. „Luuuukáš Droppa” skandowali tłum kibiców, którzy długo po meczu czeka na gracza w przedniej części stadionu w pobliżu nachystaného autobusowego.

„Wsiadaj Podstawowy zestaw przedstawień na Oznacza mnie tak dużo. Trener dał mi pewność, ponadto w Ostrawie. Miałem około 30 osób z rodziny i fanów z Baník, którzy mnie znają. Tyle chciałem wygrać, ale niestety to nie działa i jestem bardzo rozczarowany, „powiedział po meczu pomocnik dwadzieścia siedem rosyjski Tomsk.

czeskich piłkarzy do wykonania przed Azerbejdżanem nie mogę się nachwalić.Obecni kibice, którzy stworzyli drużynę narodową więcej niż zadowalające tło, ale na pewno nie.

Reklamy